Ukupno: 199070
Raspored primanja roditelja u šk. god 2022.-2023a
GRAĐA LAGANA ZA ČITANJE I ZVUČNE KNJIGE

Poštovani roditelji, ukoliko vaše dijete ima teškoće s čitanjem (npr. disleksiju), preporučujemo korištenje građe lagane za čitanje.

Više u priloženom dokumentu:

Priloženi dokumenti:
Gra a lagana za citanje.doc

RAZVIJANJE  I NJEGOVANJE PAŽNJE

U priloženom dokumentu pogledajte prezentaciju o uzrocima, posljedicama te njegovanju i razvijanju pažnje.

Učiteljica: Marija Baričević

pptPaznjaIUcenjeSanja.ppt

Važnost pisanja domaće zadaće

14.01.2013.

Budući da se učenje zbiva kad su učenici spremni prihvatiti ga, želimo da se oni dobro osjećaju.Ako se nad njihovim mentalnim stanjem nadviju oblaci negativnosti, neugodnosti, boli ili odbijanja, vjerovatno će se zatvoriti. Stoga proces postaje isto tako važan, ako ne i važniji od proizvoda ili krajnjeg rezultata.

Uspješne interakcije imaju tri obilježja: učenik,učitelj, roditelj. Ako uspješno surađuju svaka će se osoba osjećati da se poštuje te da se s njom uspješno postupa.U timu se postižu bolji rezultati a svaka osoba će doživjeti osjećaj potpunosti i sigurnosti.

Pedagoginja:

Dijana  Marić, prof

VAZNOST PISANJA DOMACIH ZADACA.ppt

Kutak za roditelje

Dragi roditelji, kako bi pomogli vašoj djeci da organiziraju svoj dan izvan škole u priloženim dokumentima imate kratko predavanje o ulozi roditelja u organizaciji radnog dana djeteta. Pošto su neki već u pubertetu, da bi njima i vama olakšali teškoće kroz koje prolaze, imate prezentaciju o pubertetu i predadolescenciji. Da bi sve to postigli potrebna vam je komunikacija, a to ćete vidjeti u prezentaciji o komunikaciji između roditelja i djeteta u adolescentskoj dobi.

Pedagoginja škole:

D. Marić